Nejnovější - Národní rada

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nejnovější

Aktuality


    Za Dobrý Vítr


Jen díky Naší ENERGII a touze po Vědomí provází NÁS Dobrý a zdraví vítr.. Je Nám CTÍ...šířit MYŠLENKY ČESKOSLOVENSKA a Skutečné Demokracie.

Je na Nás jakým způsobem SI POMŮŽEME.. MY SLOVEM I ČINEM JDEME DÁL... a Naše síla,ryzí LIDSKOST A UM ZDRAVĚ MYSLET NÁS VEDE CESTOU TRNITOU A KLIKATOU ZA KAŽDÝM Z NÁS.

Dáváme světu nové s vědomím že VŠE DOBRÉ TU JIŽ BYLO Vracíme se k RODU ….Děkujeme všem  NÁM ZA POMOC A SPOLUPRÁCI při cestě ZDRAVÉHO ROZUMU k našim Slovanským kořenům a SVOBODĚ  Myšlenku lze jen sdílet a ŽÍT myslet je všem dovoleno.

MY SLOVANÉ JSME BYLY SVOBODNÍ V MYŠLENÍ I DUCHU jsme potomci Božích Bojovníků jsme Slavjanského RODU... jsme POTOMCI DĚTI SLOVANSKÝCH BOHŮ ŽIJÍCÍ ve Velké Tartárii území na kterém jsme ŽILI A STÁLE ŽIJEME OD ROKU 1600 :).. ANO jsme potomci našich praprapraRODičů jsme jedno VĚDOMÍ Jsme jedno s ním ... Vědomě tvoříme a tím žijeme v TOBĚ svými činy zapálili jsme světlo svého Bytí ve svém nitru,tím dobrem naplnění všechna srdce ŽIJÍ...

J
e toho více co jsme zapomněli o svém RODu Slovanské Védy obsahují 16 stupňů osvícení a tím se i dotvrzuje že Indické Védy nás měly jakoby svést z cesty k našim bohům a to tím že zůstávají jen na 6 stupních osvícení (uvědomění) a to vše bez pravopisných chyb :) bez gramatiky zato s vědomím logickým uvažování a snění skrze cítění a vnímání k propojení s RODem. Je to naše RODové VĚDOMÍ co nám pomáhá k VĚDOMÍ a uvědomění si sama sebe v RODU.. Jdeme si k Vám pohovořit o ŽIVOTĚ .

Jedna Matka,Sestra,Dcera MANŽELKA i vnučka RODU založila veřejný účet pro přijímání vašich bezúročných půjček které poskytujete na dobu jednoho roku na provoz a údržbu s 24 hodinovém provozu petičních stánků Občanů Československa a petičního stánku Skutečné Demokracie. Po splnění této roční podmínky provozu se půjčka stává NENÁVRATNOU PŮJČKOU (myšleno datumově tzn.začátek 1.12 2016 do 1.12
. 2017 já OSOBNĚ TO MÁM na 730 dní jako TENKJÁT)


Prosíme všechny, aby jako důvod uvedli: Půjčka na Dobrý vítr. Někteří nás podpoří jídlem jiní vodou všem DĚKUJEME ……

č.ÚČTU.JE: FIO BANKA: 2500668516/2010
                            
IBAN: CZ3320100000002500668516
                           
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

ZA JIŽ PROJEVENOU POMOC A SPOLUPRÁCI NÁS VŠECH DĚKUJEME…………………...


Cesta Československem je slavnostně započatá postavenim našich Československých petičních stánků v Plzni i za přítomnosti Pavla Hlávky ze Svobodného vysílače, jsou připravený i další překvapení :)

Každý si tento dopis může stáhnout a nechat ho podepsat v místě kde žije, a poslat ho do prezidentské kanceláře. Vše je ve Vašich rukou, jste to Vy, kdo možnost se podílet na změnách, nikdo to za Vás neudělá je to o VÁS a o Vašich právech. Děkuji Zdeněk Ponert. PS: zveřejníme všechna místa kde se tento dopis podepíše ...


Můžete si stáhnout v pdf zde ...
(Dopis a podpisový arch jsou součástí jednoho listu)


Nechte je podepisovat a můžete je i rozdávat ve  svém okolí, rodině či práci. Podepsaný dopis se jmény si okopírujte, naskenujte či nafoťte, kopii si ponechte doma, originál pošlete doporučeně a nejlépe s dodejkou, na adresu: Kancelář prezidenta republiky, prezident republiky Miloš Zeman, Pražský hrad, 119 08 Praha 1.                                                                                                                                  
Je i možné zaslat na
mail vase@narodnirada-
skde.cz, nebo na https://www.facebook.com
/groups/340648565970208/
, abychom mohli informovat lidi o tom, kolik dalších lidí a kde podepsalo.                                                                                                                                                    


Spuštění diskuse a uzákonění referenda považujeme za občanský nástroj, jež bude rozhodující k započetí klíčových změn, protože dojde k předání zákonodárné moci většině. Lidé svou volební účastí ukazují, že nevěří politickým stranám, vidí, že strany jsou organizovány a placeny mafií a nezastupují názor většiny, systém stran tedy nesplňuje smysl demokracie, stranický systém spolupracuje tvorbou v rozkrádání, zadlužování a devastaci státu, referendum je ústavní cesta jak tento mafií řízený systém ústavní cestou zastavit a zamezit tak jak rozkrádání, tak sporům jako na Ukrajině.

Jsme součástí dějů, jež tvoříme z vnitřních tužeb v činy. Vzájemné vztahy jsou pravým smyslem a cílem našich životů.
 
 

Konečně dobrá zpráva.
"Kauza Vítkov" - údajné najíždění pana Ponerta autem do členů vojenské policie a zranění několika z nich došlo k předpokládanému vyústění: Dnes bylo státním zástupcem zastaveno trestní stíhání pana Ponerta; jako důvod je uvedeno, že se tento čin nestal!
Pan Ponert bude samozřejmě požadovat omluvu od všech masmédií, která tyto lži šířila.
________________________________________________________________________

Mluvčím Národní rady - SKDE byl znovu umožněn vstup do živého vysílání rádia
Svobodný vysílač. Z odvysílaných rozhovorů je patrné, že si stále více lidí uvědomuje potřebu uzákonění závazného obecného referenda jako priority. Odkaz na Rádio Svobodný vysílač najdete na našich webových stránkách ve složce Spřátelené weby.

 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky