Archiv - Národní rada

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Archiv

Aktuality

Zdeněk byl dnes asi v 11,00 propuštěn. Toto zatčení nebylo vůbec nutné, týkalo se pouze vysvětlení údajného přestupku při vjezdu na Staroměstské náměstí a spuštění ozvučení s Československou hymnou. Dnes uskutečnil rozhovor ve Svobodném vysílači, kde popsal tuto událost a zároven uvedl na pravou míru fakta o lživém obvinění z hory Vítkov. Máme v rukách videozáznam, dosvědčující Zdenkovu nevinu. Bylo mu sděleno, že pokud podepíše, že toto  video do rozhodnutí soudu nezveřejní, bude propuštěn z vazby, což učinil. V tuto chvíli zvažuje další postup.
____________________________________________________________________
Dnes byl p. Zdeněk Ponert na příkaz státního zástupce znovu zadržen. Jistě jde opět o "náhodu", že je to právě dnes, tj. 17. listopadu. Situaci budeme nadále sledovat. Dle našich informací jsou pořízeny i videonahrávky, které budeme moci později zveřejnit. Pro bližší informace cituji komentář
z facebooku od Olgy NeOvčana:

Zdenek Ponert Zadržen na příkaz státního zástupce

Zdenek Ponert byl dnes v 6.00 na Hradčanském náměstí se svým ozvučeným autem, bylo tam s ním již 10 aktivistů, M. Cach a další připravovali ozvučení.
V 7.20 telefonoval Z. Ponert M. Cachovi, který slyšel jak policista přistoupil k Z.P že „má okamžitě přestat telefonovat, že je zadržen na základě příkazu státního zástupce (nejspíše na základě falešného obvinění policisty z akce na Vítkově).
Systém státní moci využívá totalitních metod, kriminalizaci občanů a umlčování myšlenek. Čímž chrání fašistický politický systém ovládaný mafií.
Žijeme stále v totalitě, jedinou možností je sjednotit se za požadavek uzákonění občany vyvolatelného pro politickou moc závazného REFERENDA, kterému ve svém znění musí dát prostor veřejnoprávní média, aby lidem mohli být prezentovány změny, jež povedou k osvobození politického systému od nadvlády mafie, jež vládne skrze politické strany.
VOLÁME NÁROD, aby se postavil za osvobození Z. Ponerta a především za sjednocení na POŽADAVKU CELONÁRODNÍ DISKUZE ZÁSTUPCŮ OBČANŮ s politickou mocí a to v přímých přenosech ČT dokud nebude REFERENDUM uzákoněno.
Pokud politická moc nebude chtít přistoupit na znění zákona, tak jak bude stanoveno zástupci občanů, musí politická moc na sporné body vyhlásit referendum. Jen lidé mají právo rozhodnout , jaké bude znění zákona o referendu.
Znění zákona o REFERENDU je klíčovým, protože média musí zaručit nejméně 5 týdnů a 7 hodin každý den, přímých přenosů.
Pokud bude zabráněno ozvučení akce, budou zatýkáni další lidé, zde není svoboda slova. Žádáme lid této země, aby se sjednocoval za požadavky REFERENDA A PROPUŠTĚNÍ VĚZNĚNÍCH LIDÍ na základě této aktivity.
Lidé teď přichází pravý rok 1989, ne ten falešný. Teď je na Vás zda jako národ použijete srdce a rozum a uvědomíte si, jak hodně se mocní bojí této změny a také toho, že pokud se nesjednotíte, počínající aktivisté mohou být vězněni a jejich rodiny zlikvidovány. Pokud budete lhostejní, bude osud a krev těchto aktivních lidí i a vašich rukou.
Dokud nebudou propuštěni svolavatelé Z. Ponert a případně další zatčení či zadrženi, nenechte nikoho jiného mluvit v médiích, aby Vám nebyly podsunuti falešní mluvčí.
Každou sobotu se scházejte v Praze na Hradčanském náměstí a na náměstích Vašich měst po celé zemi. To, co budete dělat dělejte poklidně, v Ústavních právech s láskou a úctou k druhým lidem a bez násilí.
S láskou a úctou k národu, skutečné demokracii, míru ve světě a právu na slušný život všem lidem světa.
Miloš Cach a tým Skuteční demokracie

Lidé, budoucnost je ve Vašich rudkou.
Šaty, slova ani bohatství člověka nedělají. Jen jeho činy prokazují jeho hodnoty.

____________________________________________________________________________________________________________________________________
2.5.2014 21:46 Den po zatčení, tedy 2. května 2014 kolem poledne, byl Zdeněk Ponert propuštěn. Dle sdělení policie byl zadržen kvůli podezření, že při malování použil trvanlivou barvu, tedy nikoliv vápno.
----------------------------------------------------------------------------
1.5.2014 22:30 Dnes, 1. května 2014 byl zadržen policií ČR Zdeněk Ponert. Při psaní vápnem, kdy se pravděpodobně pokoušel na Můstku na Václavském náměstí na silnici namalovat srdce. Stačil namalovat pouze polovinu. Poté byl zatčen a nejsou nám známi další informace, zatím nebyl propuštěn (22.30 hod). Budeme se snažit dozvědět víc a budeme Vás informovat. 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky